خبر

سقوط
No announcement yet.

شهرستان کرمان

سقوط
X
  • فیلتر
  • Time
  • نشان دادن
پاک کردن همه
پست های جدید

  • شهرستان کرمان

    سلام کرمانی ها!
    این تاپیک مخصوص گفت و گو بین دبیرستانی ها و کنکوری های شهرستان کرمان می باشد.

  • #2
    رتبه های برتر کنکور سراسری 94 در شهر کرمان
    رتبه های زیر 500 کنکور سراسری 94 تمامی رشته (ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان )


    سيده پريا منصورى
    رتبه در منطقه 2 رشته هنر :5
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :493


    معين رجبى قائميه
    رتبه در ايثارگران رشته ریاضی فیزیک :33
    رتبه در ايثارگران رشته منحصرا زبان :15


    سيداميررضا گنجعليخان نسب
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :34
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :369


    حديث افتخارى فر
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :56
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :309


    سيدرضا هاشمى راد
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :72
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :44


    سينا تجربه كار
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :84

    مهتاب زارع
    رتبه در منطقه 2 رشته هنر :94

    عليرضا سليمانى ساردو
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :97

    على نخعى كوشه
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :105

    فائزه كمالاتى
    رتبه در منطقه 1 رشته منحصرا زبان :112

    زهره ايزدى يزدان آبادى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :117

    ميلاد مقصودى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :123

    سپهر حسينى نژاد
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :139
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :36


    زهرا عبداله يار
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :143

    ساجده ثمره بهرامى
    رتبه در منطقه 2 رشته هنر :165

    ريحانه ايرانمنش
    رتبه در منطقه 2 رشته هنر :210

    اميررضا صافى زاده
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :212

    اميرحسين عقيلى نسب
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :214

    محمد ابراهيم دريجانى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :219

    مهران شاكرى
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :224

    فاطمه جعفرى پور جلال آبادى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :225

    امينه احمدى نژاد
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :231
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :73


    وحيد حسن زاده
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :237
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :334


    غزل توحيدى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :255

    هانيه شهابى مسكون
    رتبه در منطقه 3 رشته علوم تجربی :259

    محمدحسين ريانى
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :269

    مينا كريمى نيك چترودى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :271

    معين زنگى آباديان
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :277

    ابوالفضل ذوالفقارى نسب حاجى زاده
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :298
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :233


    زهرا احمدى
    رتبه در منطقه 3 رشته علوم انسانی :319

    فتانه كيانى زاده راورى
    رتبه در منطقه 3 رشته منحصرا زبان :341

    محمدعلى حاجى زاده عسكرى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :359

    موحده اميرميجانى
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :363

    موسى الرضا شوكتى
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :382

    مليكا توكلى
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :390

    احسان روحانى راورى
    رتبه در منطقه 3 رشته منحصرا زبان :407

    سيدمحمدحسن علوى ارجاس
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :417
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :281


    فائزه افشارى پور
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :425

    محمدامين لنگريزاده
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :430

    سارا محمدى پور
    رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :443

    دانيال عندليب
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :463

    فاطمه عباس زاده راورى
    رتبه در منطقه 3 رشته منحصرا زبان :463

    محدثه قاسمى گوكى
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :465

    ندا محمدى نژاد خنامانى
    رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :485

    مرضيه كرمى رباطى
    رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :493

    حميده خواجه پور گراكويى
    رتبه در منطقه 3 رشته علوم انسانی :496

    نظر


    • #3
      رتبه های برتر کنکور سراسری 94 در شهر کرمان
      رتبه های 500 تا 1000 کنکور سراسری 94 تمامی رشته (ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان )


      غزاله شيروانى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :506
      رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :457


      ريحانه نجيب زاده وامقابادى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :536

      محمدرضا موحد
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :538

      مهتاب تراز
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :577

      فرزانه آذرگشاسبى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :595

      محمد فخر
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :600
      رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :402


      ريحانه ابراهيمى كوه بنانى
      رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :610

      فاطمه مرتضى پور كوهبنانى
      رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :629

      فاطمه رشيدى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :632

      آرمين افشارمنش
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :645

      فاطمه نامجو باغينى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :645

      نيما كريمى گوغرى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :655

      مرتضى جلال آبادى راورى
      رتبه در منطقه 3 رشته ریاضی فیزیک :676

      ياسمن مقبلى هنزائى
      رتبه در منطقه 3 رشته علوم تجربی :678

      سارا ضياءالدينى دشتخاكى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :696

      مائده برخوردارى دشتخاكى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :703

      مريم امير اسماعيلى
      رتبه در منطقه 3 رشته علوم انسانی :705

      شيوا بصيرى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :713

      صهبا تحسينى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :724
      رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :446


      شيما جاويدى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :731

      كيوان جمشيدى جم
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :738

      فاطمه السادات حسينى رابر
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :745

      محمدحسين ابارقى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :758

      محمدحسين نگارستانى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :762

      سينا دهش
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :779

      زهرا خوش زبان
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :780

      فاطمه بردسيرى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :784
      رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :365


      محمدحسين خجسته
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :785

      هوتن سلاجقه
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :788

      اميرحسين اميدوار
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :810

      على رضا خردمند
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :815


      ايمان حسينى نسب نجار
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :825

      عصمت رشيدى شريف آبادى
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :830

      زمانه قربانى كوهبنانى
      رتبه در منطقه 3 رشته علوم انسانی :847

      معين بركم
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :853

      محمد عزيزيان كشكوئيه
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :856

      فاطمه السادات ميرتاج الدينى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :863

      فاطمه بدوى دلفارد
      رتبه در منطقه 3 رشته علوم تجربی :898

      سينا شول
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم تجربی :900

      ريحانه ابراهيمى
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :900

      اميرحسين آذربهرام
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :957
      رتبه در منطقه 2 رشته منحصرا زبان :412


      سهيل حكاك زاده
      رتبه در منطقه 2 رشته ریاضی فیزیک :965

      زهرا سالارى اسكر
      رتبه در منطقه 2 رشته علوم انسانی :998

      نظر

      خبر

      سقوط
      No announcement yet.
      درحال پردازش...
      X