خبر

سقوط
No announcement yet.

دانشگاه صنعتي اميركبير

سقوط
X
 
 • فیلتر
 • Time
 • نشان دادن
پاک کردن همه
پست های جدید

 • دانشگاه صنعتي اميركبير

  نام دانشگاه: صنعتي اميركبير
  شهرستان محل دانشگاه: تهران

  رشته هاي تحصيلي
  گروه علوم رياضي و فني رياضيات و كاربردها
  علوم كامپيوتر
  فيزيك
  مهندسي انرژي
  مهندسي برق
  مهندسي پزشكي بيوالكتريك
  مهندسي پزشكي بيومتريال
  مهندسي پزشكي بيومكانيك
  مهندسي پليمر تكنولوژي وعلوم رنگ
  مهندسي پليمر صنايع پليمر
  مهندسي دريا كشتي سازي
  مهندسي شيمي
  مهندسي صنايع
  مهندسي عمران
  مهندسي كامپيوتر معماري سيستمهاي كامپيوتري
  مهندسي كامپيوتر نرم افزار
  مهندسي كامپيوتر فناوري اطلاعات
  مهندسي معدن
  مهندسي مكانيك
  مهندسي مكانيك ساخت وتوليد
  مهندسي مواد متالورژي استخراجي
  مهندسي مواد متالورژي صنعتي
  مهندسي نساجي
  مهندسي نفت
  مهندسي هوافضا


  دانشگاه صنعتي اميركبير - تهران - پرديس بندرماهشهر مهندسي پليمر صنايع پليمر
  مهندسي شيميصنايع پتروشيمي • #2
  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از برنامه دانشگاه برای پیوستن به کمپین “سیگار ممنوع” خبر داد.
  دکتر صراف شیرازی گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حال انجام اقدامات اولیه برای پیوستن به کمپین “سیگار ممنوع” (No smoking) است زیرا باید برای فرزندان نابغه این دانشگاه محیطی فراهم شود که از هر امری که باعث دور شدن دانشجو از فضای علمی شود جلوگیری شود.
  توسعه مسجد دانشگاه امیرکبیر
  وی با اشاره به ساخت مجموعه مذهبی فرهنگی حول محوریت مسجد دانشگاه توضیح داد: قرار است مسجد دانشگاه تا خیابان رشت توسعه پیدا کند. نقشه این کار تهیه شده که طبق آن دانشکده هوا و فضا باید تخریب شود بنابراین باید جابجایی این دانشکده که به دلیل فنی بودن آن چندان راحت نیست انجام شود سپس فرایند ساخت مجموعه مذکور از تابستان آینده آغاز شود.
  صراف شیرازی در مورد نحوه تامین بودجه این مجموعه توضیح داد: طبق برآوردهای انجام شده حداقل 15 میلیارد تومان بودجه برای ساخت این مجموعه بودجه لازم است که قرار است توسط دانشگاه، خیرین، جامعه فارغ التحصیلان و شهرداری منطقه 6 تامین شود.
  حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از دانشجویان برتر
  وی همچنین از حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر از دانشجویان برتر خبر داد و گفت: در دانشگاه امیرکبیر بنیادی به نام “بنیاد امیرکبیر” وجود دارد که از سال گذشته اعلام کرده به داوطلبان دارای رتبه برتر که این دانشگاه را انتخاب می‌کنند، ماهیانه مبلغی را به عنوان بورسیه پرداخت می‌کند.
  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه همه اقدامات صورت گرفته در این دانشگاه در راستای تکریم دانشجو صورت می‌گیرد، افزود: دانشجو نباید تصور کند که در داخل کشور احترام و ارزشی برایش قائل نمی‌شوند. هدف اصلی ما در دانشگاه تقویت روحیه خودباوری و امید به آینده در نسل آینده‏ ساز کشور است. در این راستا ملاحظه می‏کنید در حال حاضر همه اقدامات اصلی و مهم برگزاری کنفرانس‌های علمی،‌ امور خوابگاه‌ها و غیره توسط دانشجویان دانشگاه برگزار می شود و آنها را برای پذیرش مسئولیت‌‏ها در آینده آماده می‏‌سازد.
  تعمیر اساسی هشت خوابگاه دانشگاه
  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خاتمه از تعمیر اساسی هشت خوابگاه خبر داد و گفت:‌در تابستان گذشته هشت خوابگاه دانشگاه به طور اساسی بازسازی شده و همه آنها مفروش شدند. همچنین آشپزخانه دانشگاه بازسازی شده و از حالت سنتی به صنعتی درآمده است.

  نظر

  خبر

  سقوط
  No announcement yet.
  درحال پردازش...
  X